Obama i Romney: Prawdziwe oblicze

Obama i Romney: Prawdziwe oblicze

Milionom wyborców w USA wysłano film w którym twierdzi się że matka Obamy brała udział w pornograficznych sesjach fotograficznych w klimacie bondage, a jego prawdziwym ojcem jest Frank Marshall Davis.
Film ‘Dreams From My Real Father’ przekonuje że Davis fotografował Ann Dunham i sprzedawał jej zdjęcia takim magazynom jak ‘Bizarre Life’, ‘Exotique’ i ‘Secret Pleasures’.
Twierdzi również że dziadek Obamy był agentem CIA.
(Już wcześniej krążyły informacje że zarówno Davis jak i Ann Dunham pracowali dla CIA.)
Liga Świata anty NWO
Na lewo – Mark Davis, syn Franka Davisa. Na prawo – Barack Obama.
Barack Obama i Lyn Davis – córka Franka Davisa.
Ann Dunham
Rzekomo zdjęcia Ann Dunham, matki Baracka Obamy.
Film ‘Dreams From My Real Father’ zrealizowany został przez Joela Gilberta, pro-Izraelskiego reżysera z Los Angeles, autora takich hitów jak “Atomowy Dżihad: Nadchodząca Wojna Ahmadineżada i Odrodzenie Islamu” i “Żegnaj Izrael”.

Joel Gilbert
Gilbert uczęszczał do London School of Economics, mającej powiązania z MI6, studiował też na George Washington University, mającej z kolei powiązania z CIA.
Dinesh D’Souza w swojej książce: ‘Obama’s America’, twierdził że Ann Dunham wysłała swojego syna Baracka na Hawaje aby móc uprawiać seks z pewnym Indonezyjczykiem.
“Po tym jak dowiedziałem się o seks-przygodach Ann w Indonezji, zdałem sobie sprawę jak niesprawiedliwie oceniałem Baracka Obamę seniora… jako playboya… Ann… była prawdziwą playgirl która pomimo wszystkich swoich zastrzeżeń wobec władzy, używała swojego amerykańskiego pochodzenia… do zdobycia mężczyzny z kraju Trzeciego Świata.”‘
Niektórzy blogerzy twierdzili nawet że “blizna” na głowie Baracka Obamy jest dowodem na obecność implantu kontroli umysłu od CIA.
Wygląda na to że rozgorzała bitwa między dwiema frakcjami w obrębie CIA: syjonistów (Romney) i Komisji Trójstronnej (Obama).
Obie frakcje tworzone są przez faszystowskich podżegaczy wojennych z powiązaniami mafijnymi.

Maxwell od Mossadu
Robert Maxwell, uważany za agenta Mossadu, zainwestował miliony dolarów w firmę Romneya “Mitt Romney’s Bain and Company”. To samo tyczy się żydowskiego oszusta finansowego Jacka Lyonsa.
Maxwell zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach w roku 1991 po tym jak odkryto że ukradł setki milionów dolarów z funduszu emerytalnego pracowników.
Lyons został skazany za udział w wielkim oszustwie giełd0wym (Guinness Scandal), mającym na celu przejęcie firmy Distillers, producenta whisky i napojów.

Lyons
Romney był głównym konsultantem zarządzania w Bain Company, gdy Bain został złapany i oskarżony. Podczas Guinness Scandal miał doradzać Guinnessowi [firmie która chciała przejąć znacznie większą od siebie kompanię Distillers].
Bain Capital było zarządzane z bostońskiego biura Romneya.
Lyons został wynajęty w celu założenia placówki w Wielkiej Brytanii, został też pierwszym inwestorem funduszu – za pośrednictwem swojej firmy fasadowej w Panamie.
Wg Daily Telegraph Lyons zatrudnił wtedy swojego znajomego Roberta Maxwella. Jeden z dyrektorów Bain Company powiedział: “Jack był tak pochłonięty Bain Company, zupełnie jakby to byli jego synowie [Romney i Bain]“
Wśród inwestorów byli też ludzie z El Salwadoru powiązani z prawicowymi szwadronami śmierci.
Orit Gadiesh
Christopher Bollyn pisał o “izraelskim łączniku Romneya”. (Mitt Romney agentem państwa Izrael – Rense.com)
“Orit Gadiesh, była asystentka Ezera Weizmana i Mosze Dayana z Gabinetu Wojny, jest córką izraelskiego generała brygady Falka Gadiesha (urodzonego w Berlinie w 1921 jako Falk Gruenfeld) i jego urodzonej na Ukrainie żony.
“Gadiesh jest prezesem firmy konsultingowej Bain & Company, spółki-matki Bain Capital. Była też dyrektorem zarządzającym pracującym bezpośrednio pod dyrektorem generalnym Mittem Romneyem w 1992. “Jest jak żydowska matka dla wielu ludzi w Bain” – powiedział dla magazynu Fortune w 1996 były pracownik Bain, Dan Quinn.”

O Autorze

Liga Świata Prawda jest Prawdą Polska Grupa Opozycyjna

Related posts

1 484 Comments